podziękowanie dla rodziców, jak zamówić?

Chciałabym zamówić książeczki jako podziękowanie dla Rodziców. Jakie mam możliwości?

Cieszę się, książeczki to wyjątkowe podziękowanie. Za radosne dzieciństwo i cierpliwość. Za bezwarunkową miłość i wyrozumiałość. Za wsparcie w trudnych chwilach i obecność w tych bardzo radosnych...takich jak dzień, w którym decydujesz się spędzić życie ze swoją drugą połówką. 

Zestawy książeczek mogą występować w dwóch formach:

1.

Najczęściej jako podziękowanie zamawiane są książeczki "wszystko co kocham w Tobie Mamo" i "wszystko co kocham w Tobie Tato".  Po dwie sztuki. Tak by Pan Młody mógł wypisać książeczkę dla swojej Mamy i osobno dla swojego Taty. To samo Panna Młoda. Taki najczęściej zamawiany zestaw  to 4 sztuki książeczek. Według mnie to lepsza forma. Każdy ma przecież wyjątkowe, osobne wspomnienia związane z Mamą i Tatą. Ale istnieje także druga opcja ↓

2.

Zamówienie książeczki "wszystko co kocham w Was". Książeczka taka jest skierowana do obu Rodziców. Zarówno Panna Młoda jak i Pan Młody mogą wtedy wręczyć jedną, wspólną książeczkę swoim Rodzicom. Wtedy zestaw to 2 książeczki "wszystko co w Was kocham" . W środku zdania/myśli występują w liczbie mnogiej "Nauczyliście mnie..." , "Dzięki Wam...." itd.. Książeczka taka wciąż ma 50 stron i tę samą cenę, jak książeczka dla Mamy czy Taty. Niestety to nowa książeczka i na ten moment nie dysponuje zdjęciami okładki. Lecz zamówienia takie też przyjmujemy:)

jeśli masz pytania, pisz na dopiletero@gmail.com lub kontaktuj się przez fb. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl