poznaj nas

Cześć! Bardzo cieszę się, że tutaj jesteś i dzięki naszym produktom możesz poznać świat druku typograficznego. Tą wyjątkową techniką powstają wszystkie produkty, nie zapominamy przy tym także jak ważna jest  troska o środowisko, w którym żyjemy.

To miejsce i rzeczy tutaj powstały, by pamiętać, że warto mówić miłe i dobre rzeczy. Że warto się kochać i lubić. I mówić o tym, że się kochamy i lubimy. Żeby pamiętać, że bycie dobrym dla siebie i innych to nic złego. To coś bardzo ważnego, o czym zapominamy. Żeby pamiętać, że warto być sobą, być autentycznym i odczuwać prawdziwie bo czujemy przecież bardzo wiele. Miłość, radość, wzruszenie ale też złość, smutek, wkurw.

A ja? Nazywam się Agata. Lubię las, morze, słońce i wino. Lubię też jak ludzie są szczęśliwi. Jeszcze bardziej lubię, gdy Ci szczęśliwi ludzie, słońce, morze i wino są obok, blisko. Będę szczęśliwa jeśli dzięki tej przestrzeni tutaj, ktoś, kiedyś, gdzieś, komuś sprawi radość. A ona lub on, gdzieś, kiedyś, ucieszy się. Bo jak wiadomo dobrze się cieszyć. Bez względu na to czy obok jest morze, słońce i wino, czy nie ☀ 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl