FAQ


Czy mogę zobaczyć spis myśli/zdań jakie są w książeczkach? Zdań do uzupełnienia jest bardzo dużo, nie wiem czy sobie poradzę.

Książeczka jest chroniona prawem autorskim, nie możemy udostępnić pełnej listy myśli. W opisie każdego produktu znajduje się kilkanaście przykładowych zdań. Reszta...niech będzie niespodzianką i wyzwaniem jednocześnie:)

Dlaczego takie małe a takie drogie?

Książeczka to pełen miłości polski handmade.  Książeczka robiona ręcznie od a do z. Drukujemy techniką letterpress, czcionką paneuropa, każdy wiersz składając literka po literce. Tak powstaje okładka i wnętrze każdej książeczki, notesu. Druk typograficzny jest jedną z najstarszych metod drukowania. Polega na tłoczeniu koloru w głąb papieru, dzięki czemu uzyskujemy efekt przestrzeni, głębi a wydrukowany tą metodą wzór bądź tekst jest doskonale wyczuwalny pod palcami. Ze względu na wiele ograniczeń i specyficzny proces drukowania, produkty wykonane tą metodą mają często bardzo prosty i minimalistyczny charakter. To właśnie sprawia, że w świecie zdominowanym przez technologie... są wyjątkowe. Staramy się też troszczyć o Świat. Do produkcji książeczek i notesów używamy ekologicznego papieru pochodzącego z recyklingu. Naturalny jednak wciąż gładki i piękny.
Więcej -> tutaj.

Jaki jest czas oczekiwania na książeczkę?

Jeśli książeczka jest dostępna w sklepie, oznacza to, że jest wydrukowana i gotowa do ewentualnej wysyłki. Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy ją jak najszybciej.  Zwykle w ciągu 5-7 dni  roboczych, ze względu na duże zainteresowanie produktami. Jeśli potrzebujesz książeczki szybciej, na już, bo "urodziny są już w ten weekend:( " i "czy można szybciej, boje się, że nie dotrze na Walentynki", proszę o wiadomość przed złożeniem zamówienia na dopiletero@gmail.com. Postaramy się wysłać jak najszybciej, jeśli tylko jest taka potrzeba.

Potrzebuje książeczki na już. Czy istnieje możliwość szybszej wysyłki?

Jeśli potrzebujesz książeczki na już, przed złożeniem zamówienia proszę o wiadomość mailową na dopiletero@gmail.com. Standardowo wysyłamy w ciągu 5-7 dni roboczych, jednak jeśli potrzebujesz jej już teraz, postaramy się by dotarła do Ciebie jak najszybciej.

Czy mogę zamówić książeczkę z dedykacją?

Tak. Jest taka możliwość. Zamówienia na książeczki z dedykacjami przyjmujemy tylko w momencie powstawania nowego nakładu. Gdy nakład jest gotowy a książeczki i notesy sklejone w całość, nie jest to niestety możliwe. Jeśli chcesz spersonalizować swoją książeczkę, wyślij zapytanie na dopiletero@gmail.com.  A nuż widelec będzie to odpowiedni moment na złożenie zamówienia. Zamówienia specjalne wyceniamy indywidualnie.

Czy mogę zamówić produkt w innym kolorze, czy mogę zamówić książeczkę z innym tytułem?

Istnieje możliwość personalizacji produktów. Zmiany mogą dotyczyć koloru okładki, napisu na okładce. Można także dodać dedykacje, która znajduje się na jednej z początkowych stron. Każdą książeczkę wyceniamy wtedy indywidualnie w zależności od ilości zmian, ilości liter w dedykacji. Specjalne zamówienia przyjmujemy jednak  tylko i wyłącznie przed powstaniem nowego nakładu. Gdy nakład jest gotowy a książeczki i notesy sklejone w całość, nie jest to niestety możliwe. Jeśli chcesz spersonalizować książeczkę proszę o wiadomość na dopiletero@gmail.com

Czy książeczka jest już wypełniona?

Nie. Książeczka nie jest wypełniona. Wypełniając ją samodzielnie tworzysz wyjątkowy prezent.Taka jest właśnie jej idea. Na każdej stronie wydrukowana jest myśl lub zdanie, które możesz dokończyć samemu na przykład:

Uwielbiam jak mówisz....., 
Przy Tobie czuję......, 
Zadziwia mnie ile wiesz o....., 
Chciałabym patrzeć z Tobą na.... , 
Nigdy nie zapomnę... .

Czy mogę zmienić zdania,które są w książeczce na własne?

Niestety. Nie ma takiej możliwości. W ofercie znajduje się kilka wersji książeczki, tak by każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli mimo wszystko masz wątpliwości, napisz do mnie na dopiletero@gmail.com albo www.facebook.com/dopiletero chętnie podpowiem. 

Czy książeczka daje dużo radości?

Zdecydowanie. Jestem pewna, że sprawi mnóstwo radości. Ta mała książeczka to 
emocje, uśmiech, moc wzruszeń, morze empatii i miłości ♥
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl