podziel niemożliwość na sto możliwości, morelowy

Cena: 88,80 zł 88.80
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Wszystkie produkty powstają drukiem typograficznym przy pomocy maleńkich czcionek. Druk ten jest bardzo wyjątkową i jedną z najstarszych metod drukowania.


Metalowa, zdobiona ramka. Miły vintage. Choć ma swoje lata, jest urocza i piękna. Ma nóżkę.

W środku napis 'podziel niemożliwość na sto możliwości', który powstał drukiem typograficznym czcionką toruńska na morelowym papierze.

Dlaczego 'podziel niemożliwość na sto możliwości'? Bo każdy ma chwile, gdy coś wydaje się niemożliwe, a podzielenie tego na wiele małych możliwości jest dużo prostsze, niż jeden wielki krok, którego nie potrafimy zrobić. Małe możliwości dla każdego z nas mogą znaczyć coś zupełnie innego. Czasami to powiedzenie prawdy o sobie nie całemu światu, ale tym kilku osobom którym naprawdę ufamy. Innym razem to wyjazd na kilka dni w nasze ukochane miejsce, zamiast długiej podróży, o której marzymy ale brakuje nam pieniędzy i czasu. To wystawienie na portal z rękodziełem zrobionych przez nas kolczyków, choć na razie za bardzo nie wierzymy, że kiedyś moglibyśmy mieć własny sklep i żyć z tego, co lubimy. To posprzątanie biurka, przy którym pracujemy, choć wydaje się, że w całym domu jest bałagan, ale na więcej nie mamy sił. To zrobienie jednej rzeczy z wielu, które nad nami ciążą, a nie potrafimy ostatnio znaleźć motywacji na nie wszystkie, choć czujemy, że powinniśmy. To szczere zaangażowanie się w problem jednej osoby, choć wiemy, że inni także szukają naszego wsparcia. Poranna kawa wypita w spokoju, na którego brak wciąż narzekamy. To szukanie pomocy, dbanie o swoją głowę i terapia, która sprawia, że powolutku poznajemy siebie i lepiej się ze sobą czujemy. Małe możliwości to też małe przyjemności, tak chcę to widzieć. Piękny wazon na kwiaty, który nas cieszy, choć oczywiście marzymy o zmianie mieszkania na większe i wymianie wszystkich mebli. To robienie tego, co naprawdę lubimy i próbowanie nowych rzeczy, w poszukiwaniu tego, co chcielibyśmy robić, bo jeszcze nie wiemy. To także wyjście do kina z przyjaciółką w sobotni wieczór, choć na co dzień przytłacza nas samotność. I dużo więcej.

detale:

  • jest piękna,
  • ma nóżkę,
  • nie ma szybki, tylko kartkę z napisem - w taki sposób lepiej widać szlachetność druku i tłoczenie,
  • wymiary 13 cm x 18 cm
  • zapakowana w papier, owinięta wstążeczką
  • razem z małą karteczką pełną dobrych słów wybieraną losowo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl